Oblaky

Školská technika ako obrázok

Školská technika ako obrázok

Súťaž je ukončená. Ďakujeme, za vaše hlasy a zapojenie sa do súťaže o výpočtovú techniku pre školy.

14.07.2022

Slovenskô ako maľované pozná víťazov

Poznáme osem víťazov, ktorí si rozdelia IT vybavenie v hodnote celkovo 180 000 €. Víťazné školy nájdete na tejto stránke.
Ďakujeme za všetky vaše hlasy a za podporu dobrej veci!

čítať viac
Info image

O projekte

Spoločenskú zodpovednosť nevnímame ako povinnosť, ale ako možnosť pomáhať robiť svet lepším. Naše projekty smerujeme primárne na deti, ktoré sú našou budúcnosťou. V rámci našej angažovanosti a v duchu nášho motta „Na ceste k lepšiemu zajtrajšku“ sa, okrem iného, snažíme prispievať k tomu, aby deti a mládež mohli dostať kvalitné vzdelanie aj vďaka vybaveniu, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou úspešného vyučovacieho procesu.

Viac o projekte
Info image

Ceny

Víťaz každej kategórie, ktorý dostane najviac hlasov, získa IT techniku podľa vlastného výberu v prislúchajúcej cenovej hladine od 5 000 € až po 40 000 €. Viac informácií nájdete v priložených Pravidlách súťaže.

Nákup IT techniky zabezpečí spoločnosť Lidl a odovzdanie víťazným školám prebehne v školskom roku 22/23 po podpise Darovacej zmluvy.

Viac o projekte

Aktuality

Aktuality z Jankovho cestovania po Slovensku

zobraziť všetko

Fotky z odovzdávania

celé vyhodnotenie

Vyhraj IT techniku pre svoju školu: Otázky a odpovede

Aké školy boli do projektu zaradené? Môžem prihlásiť aj svoju školu?
Do projektu boli automaticky zaradené všetky základné s stredné školy na Slovensku. Zoznam škôl vychádzal z údajov štatistického úradu Slovenskej republiky. Ak sa tvoja škola v zozname nenachádza, pravdepodobne požiadala o vyradenie zo súťaže.
Ako nájdem svoju školu?
Do hlasovacieho rámčeka zadaj najskôr mesto, obec alebo mestskú časť (platí pre Bratislavu a Košice), v ktorom sa škola nachádza. Následne sa v druhom kroku vyroluje okno so všetkými školami vo vybranom meste/obci/mestskej časti v abecednom poradí. Po výbere konkrétnej školy je možné odovzdať jej tvoj hlas.
Kto vyberie a obstará IT techniku pre víťazné školy?
Konkrétny výber IT techniky bude schvaľovať priamo zástupca víťaznej školy. K výberu bude slúžiť zoznam IT techniky a príslušenstva,  ktorým bude zároveň zaručená dostupnosť IT vybavenia v aktuálnom čase. Projekt je nastavený tak, aby si každá víťazná škola mohla zvoliť vybavenie v rozsahu, ktorý potrebuje podľa vlastných preferencií. Nákup IT techniky v plnom rozsahu zabezpečí spoločnosť Lidl.
Kedy bude IT technika dodaná a odovzdaná škole?
Odovzdanie IT techniky víťazným školám formou daru prebehne v školskom roku 22/23, teda od septembra 2022.
Ako môžem podporiť svoju školu?
Priamo tu na webovej stránke v sekcií “Na stiahnutie“ sa nachádzajú podporené materiály na komunikáciu projektu a súťaže o IT techniku. Materiály slúžia školám, ale aj jednotlivcom na podporu hlasovania a sú prístupné pre všetkých.
Image

Dokumenty na stiahnutie

Zobraziť
Image

Pravidlá súťaže

Zobraziť